blog

Anna Łoza-Dzidowska

 Anna Łoza-Dzidowska
Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych. Zawodowo działa na dwóch płaszczyznach - artystycznej i szkoleniowej. Twórcza i otwarta. Patrzy na świat okiem grafika, ale i wnikliwego znawcy ludzkiej psychiki. Specjalizuje się w procesach związanych ze zmianą już istniejącego, lub wykreowaniem zupełnie nowego wizerunku firm. W jej wykonaniu rebranding oznacza nie tylko lifting wizualny, ale również pracę nad zmianą postaw i zachowań ludzi. Posiada doświadczenie menedżerskie.

Od kilkunastu lat - trener specjalizujący się w psychologii biznesu, asertywności, komunikacji interpersonalnej, zarządzania oraz funkcjonowania zespołów pracowniczych.

 

Autorka gier treningowych wykorzystujących metody z zakresu sztuk wizualnych, prowadzi warsztaty wykorzystujące różnorodne techniki kreatywności w celu diagnozy i rozwoju umiejętności interpersonalnych. Jest również trenerem outdoorowym. Realizacja kilkuset dni szkoleniowych, kilka tysięcy uczestników. Współpracowała m.in. z takimi klientami jak ING Bank Śląski, Secus, BZ WBK, Deutsche Leasing Polska, Fortis Bank, ZUS, PKO, Navo, PKO, ComArch, ARiMR, SKOK, PGE, Ministerstwo Finansów, ING Bank Śląski, Secus, BZ WBK, ZUS, PKO, Navo, ARiMR, PGE, KGHM, Kronsberg.

Prowadzi cieszące się dużym zainteresowaniem autorskie warsztaty na spotkaniach i zjazdach klubów trenerów zarządzania Matrik.

Certyfikaty:

•  Licencjonowany trener EXBIS
•  Studium trenerskie Meritum. Senior trainer - 5 stopień kwalifikacji zgodnie z European Qualifications Framework

W jej życiu ważną rolę odgrywają książki – czyta, ale również składa, ilustruje i ubiera w interesujące projekty okładek, ma ich w swoim dorobku kilkaset. Biura podróży omija szerokim łukiem, a jej wyjazdy urlopowe to zaimprowizowane wycieczki po wybranych krajach i wyspach. Entuzjastka Krety i kultury minojskiej. Z pasją fotografuje, w niebanalny sposób opisując otaczającą ją rzeczywistość. Aktywna internautka i blogerka.