blog

Aktualności

Trening menegerski - dr Andrzej Szóstak zaprasza na szkolenie

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na szkolenie "Trening menegerski", które odbędzie się 19-20.10.2017 r w Katowicach. Szkolenie może być dofinansowane z Bazy Usług Rozwojowych:

https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/uslugi/view?id=61058

Proszę pamiętać ,że aby skorzystać z dofinansowania należy najpóźniej 14 dni przed szkoleniem zapisać się na dane szkolenie i dostarczyć dokumenty do wybranego operatora Bazy Usług Rozwojowych.

A oto link do filmiku w którym dr Andrzej Szóstak zaprasza na szkolenie :)

https://www.facebook.com/Exbis/videos/1236588373055703/

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 

 

 

https://www.facebook.com/Exbis/videos/1236588373055703/

 

Szkolenia otwarte w Exbis Eksperci Biznesmenom!!!

Zapraszamy na szkolenia otwarte Exbis Eksperci Biznesmenom. 
Możliwe jest dofinansowanie szkoleń z Bazy Usług Rozwojowych. 
Wszelkie pytania dotyczące dofinansowania prosimy kierować na adres mailowy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 32 609 71 09

Poniżej lista zbliżających się szkoleń:

Motywowanie pracowników 09-10.10.2017 r.
Trening menegerski 19-20.10.2017 r.
Pozytywne myślenie 06-07.11.2017 r.

Serdecznie zapraszamy!

 

        

 

Jak zagwarantować efektywność biznesową w projektach szkoleniowo - rozwojowych?

 Cele warsztatu:

Celem tego warsztatu jest prezentacja innowacyjnego podejścia do zarządzania szkoleniami w organizacji. Daje ono znacznie większe szanse, by inwestowanie w rozwój ludzi przestało być jedynie sloganem, a stało się narzędziową praktyką, kontrolowaną i dającą namacalne owoce “biznesowi”. Metodyka zarządzania projektem szkoleniowym wypracowana na bazie Modelu SEB/SEA© daje możliwość odpowiedzi na pytanie: "Jak szkolenie wpłynęło na rezultaty biznesowe firmy?

Terminy szkoleń:  19.09.2017 r.  Cena promocyjna: 295 PLN

Baza Usług Rozwojowych

Ruszył projekt Bazy Usług Rozwojowych

Exbis Eksperci Biznesmenom z przyjemnością informuje, że 1 września rusza nabór do projektu „Wsparcie rozwojowe MŚP w województwie śląskim”. Oznacza to, że będzie można składać wnioski o dofinansowanie usług rozwojowych. 
Cała dokumentacja dotycząca projektu będzie dostępna od 31 sierpnia pod adresem: https://www.bur.fgsa.pl/dokumenty/

Projekt adresowany jest do przedsiębiorców mikro, małych i średnich z województwa śląskiego, którzy chcą uzyskać dofinansowanie na usługi rozwojowe - szkolenia i doradztwo. Z usług mogą korzystać właściciele i pracownicy przedsiębiorstw (umowa o pracę, zlecenia, o dzieło i inne).

Lista operatorów Bazy Usług Rozwowjowych;

http://serwisuslugirozwojowe.parp.gov.pl/…/202-podstawowe-i…

 

 

 

Rybniczanki w biznesie

Zapraszamy na prelekcję dr Andrzeja Szóstaka z Exbis Eksperci Biznesmenom, p.t. „Moc przekonywania, czyli perfekcyjna prezentacja siebie i idei”, która odbędzie się w Rybniku 9 czerwca w godz. 18.00-21.00.
Dowiesz się:
 jak perfekcyjnie zaprezentować swoją osobę
 jak wykorzystywać elementy wywierania wpływu
metody i techniki argumentacji w relacjach biznesowych i interpersonalnych
 wzmocnisz umiejętność przekonywania w relacjach z klientami i partnerami biznesowymi.
 Dr Andrzej Szóstak - doktor socjologii, kulturoznawca, historyk organizacji, coach rozwoju osobistego i zawodowego, specjalista z zakresu psychologii biznesu, praktyk zarządzania i mówca motywacyjny. Wykładowca na studiach trenerskich Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej. Szkolił trenerów wewnętrznych m.in. dla WBK, PKO BP, BZ WBK, ING Bank Śląski, Powszechnego Banku Kredytowego, BPH, Międzynarodowej Szkoły Bankowości i Finansów, ARiMR oraz ZUS.
 Więcej informacji znajdziesz tutaj: http://rybniczankiwbiznesie.pl/spotkanie-9-czerwca-2017/

Specjalistka ds. kadr i płac oraz rekrutacji pracowników. Absolwentka Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej na Wydziale: Zarządzania i inżynierii produkcji. Ukończyła studia podyplomowe w…
RYBNICZANKIWBIZNESIE.PL

 

 

 

MasterClass HR

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie praktyków HR http://masterclasshr.pl/ MasterClassHR.pl to niezwykle aktywne w wymianie doświadczeń, wartościowe merytorycznie wydarzenie. Najbardziej prestiżowa konferencja branży HR, w której prezentujemy skuteczne praktyki, ciekawe rozwiązania oraz case studies wysokoefektywnych organizacji m.in. Danone, EY Polska, Future Processing, Tefen Management, Hutchinson, ChallengeRocket, Marco, Credit Agricole, Keystone Business Advisory, Oknoplast, ParkerHannifin ESCC, Exbis, Grupa Żywiec.

 
Przed kadrą zarządzającą wielu firm stoją wyzwania dzisiejszych czasów. Postępująca technologia, problemy z rekrutacją i kryzys zaangażowania pracowników wymuszają dostosowanie specyfiki pracy do najbardziej…
MASTERCLASSHR.PL
 
 

MindSonar

MindSonar został stworzony jako narzędzie badające systemy wartości ludzi, ich hierarchię wartości. Jest pierwszym narzędziem psychometrycznym, dokonującym pomiaru sposobu myślenia osób w konkretnych sytuacjach. Dostarcza niezbędnej wiedzy wspierającej zmianę strategii mentalnych, zmianę zachowań, zmianę postaw.

Narzędzie MindSonar dostarcza wiedzę na temat motywacji pracowników. Dokładnie wiesz, co jest dla nich ważne, kto z kim ma tendencję do lepszej współpracy w różnych sytuacjach, a gdzie jest ryzyko konfliktów. I potrafisz dokładnie przewidzieć i wyjaśnić dlaczego tak się dzieje, gdzie są możliwe napięcia i irytacje.

Exbis z certyfikatem standardu SUS 2.0

Nasza firma przeszła pomyślnie audyt certyfikacyjny SUS.2.0. przeprowadzony przez DEKRA. Certyfikat jest gwarancją, że legitymująca się nim firma oferuje najwyższej jakości usługi szkoleniowo-doradcze. Standard obejmuje wytyczne Polskiej Izby Firm Szkoleniowych (PIFS) dla firm świadczących usługi szkoleniowe. PARP uznaje certyfikat za dokument uprawniający firmę do wpisu jej usług do Bazy Usług Rozwojowych (BUR).

Partner zarządzający Exbis - prof. Marek Szopa - jest współautorem standardu SUS 2.0.

więcej informacji o standardzie SUS 2.0 znaleźć można na stronie www.sus.pifs.org.pl

Nowa odsłona gry komunikacyjno-integracyjnej

„Do kogo należy kanarek? to doskonała gra, w której uczestnicy poprzez analizę informacji, stawiane hipotezy i wyciągane z nich wnioski muszą podjąć decyzję i dokonać właściwego wyboru, a tym samym wpaść na rozwiązanie gry. Trafność decyzji grupowych zależy od uważnego słuchania, precyzyjnego przekazu informacji i współpracy w grupie.

Latem tego roku gra przeszła "odświeżenie" merytoryczne oraz zyskała innowacyjną formę i szatę graficzną. Mamy nadzieję, że nowa plansza i karty zaprojektowane przez Zwrotnica Projektowanie Zmiany, zachęcą uczestników naszych szkoleń do rozwijania swoich umiejętności.

A już jesienią zaprezentujemy nową, całodniową grę szkoleniowo-integracyjną, pełną zagadek, kodów i łamigłówek. Obserwujcie naszą stronę internetową oraz nasz profil na Facebook'u.

Exbis na Seminariach Śląskiego Oddziału PMI Poland Chapter

Prof. Marek Szopa oraz dr Andrzej Szóstak - właściciele naszej firmy - mieli przyjemność wystąpić na seminariach organizowanych przez Śląski Oddział PMI Poland Chapter.

4 lutego goście seminarium wysłuchali prelekcji pt. "Style przywódcze - tajemnice skutecznych liderów", a 17 marca "Analizowanie informacji i podejmowanie decyzji".

Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie, a słuchaczom za przybycie.

Nowe studia podyplomowe z Exbisem

Exbis Eksperci Biznesmenom, w partnerstwie z Wyższą Szkołą Biznesu oraz firmami Brainstorm oraz Training Partners, prowadzi studia podyplomowe "Konsultant – doradca biznesowy".

Nowoczesny program studiów obejmuje rozwijanie zdolności doradczych od momentu zdiagnozowania i zrozumienia problemów, poprzez przedstawienie obrazu sytuacji, audyt zasobów, propozycję rozwiązań, wdrażanie, aż po monitorowanie rezultatów. Absolwenci nabędą umiejętności budowania strategii, wyboru odpowiednich modeli biznesowych, analizy informacji i podejmowania decyzji w oparciu o rozbudowane techniki wykorzystania danych. Istotnym elementem programu jest rozwijanie umiejętności interpersonalnych decydujących o jakości kontaktów konsultanta z klientem.

Rekrutacja trwa do 31 marca 2016 r.

Więcej informacji uzyskają Państwo na stronie internetowej kierunku lub kontaktując się z Panią Anną Korzeniowską z WSB (tel.: 32 295 93 11, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

Serdecznie zapraszamy!

Prof. Marek Szopa Przewodniczącym Śląskiej Grupy Regionalnej PIFS

Prof. Marek Szopa - Partner zarządzający Exbis - został wybrany na stanowisko Przewodniczącego Śląskiej Grupy Regionalnej Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.

PIFS to organizacja, której misją jest działanie na rzecz ciągłego rozwoju kompetencji i kształcenia się przez całe życie poprzez rozwój rynku szkoleniowego. Izba nie tylko integruje środowisko firm szkoleniowych (około 300 członków), ale także na stałe współpracuje z z najważniejszymi ministerstwami, ich agendami (np. PARP) i instytucjami samorządowymi biorąc czynny udział we wszelkiego rodzaju konsultacjach i pracach nad sprawami ważkimi dla rynku szkoleń.

Bezpłatne seminarium „Marketingowe Strategie Rozwoju. Jak rozpoznawać potencjał rynkowy?”

Exbis Eksperci Biznesmenom oraz Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka mają zaszczyt zaprosić na seminarium „Marketingowe Strategie Rozwoju. Jak rozpoznawać potencjał rynkowy?”.

W ramach wydarzenia zapraszamy także na prezentację Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej pt. "Szybkie case study nowoczesnego podejścia do pozyskania informacji o potencjale rynkowym”.
 
Najlepsze firmy zdobywają nowe rynki dla swoich dotychczasowych produktów, a także wprowadzają z powodzeniem nowe produkty.  Managerowie tych firm wiedzą doskonale jak wybrać rynki o największym potencjale oraz jak wiele czynników ma wpływ na sukces. Wiedza i umiejętności tych fachowców pozwalają nie tylko na ciągłe efektywne zwiększanie obrotów, lecz także na ciągłe zdobywanie nowych rynków i nowych kontrahentów.
 
Zapraszamy 3 września 2015 do Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej w Katowicach.
Czas trwania: 9.30.00 – 13.00
Udział w seminarium jest bezpłatny.
 
Więcej informacji znajdą Państwo TUTAJ.
 

Exbis Nowe Media - nowa marka!

Z połączenia ponad 20-letniego doświadczenia szkoleniowego naszej firmy oraz praktyki dwóch dynamicznie rozwijających się agencji marketingowych - agencji kreatywnej kręci się! oraz Silence! - powstaje nowa marka - Exbis Nowe Media.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi: 

  • 8 standardowych programów szkoleniowych
  • programy "szyte na miarę" - dostosowane do potrzeb Twoich i Twojej firmy
  • Szkolenia otwarte w Katowicach - sprawdź tutaj
  • Szkolenia zamknięte dla grup zorganizowanych - sprawdź tutaj

Poznaj tajniki marketingu internetowego z nową marką!

Zakończony projekt dla PGE

Wrzesień i październik to czas realizacji dużego projektu dla PGE. Wspólnie z Brainstorm przeprowadziliśmy kilkadziesiąt szkoleń z kilku zagadnień związanych z jakością obsługi klienta.

PGE przywiązuje dużą wagę do ciągłego podnoszenia satysfakcji odbiorców swoich usług, stąd zwrócenie uwagi na takie zagadnienia jak skuteczna korespondencja z klientami, zarządzanie procesem obsługi czy praca call center.

Szkolenia oparte zostały na wielu nowatorskich rozwiązaniach, zarówno w zakresie technik obsługi klienta jak i metodologii prowadzenia warsztatów.

Dla pracodawców i pracowników + 45 – Krajowy Fundusz Szkoleniowy sfinansuje Twoją edukację w Exbisie

Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Sfinansuj swoje szkolenia w Exbisie korzystając z Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Złóż wniosek w Powiatowym  Urzędzie Pracy

Kto może skorzystać ze środków KFS?

O dofinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego mogą wystąpić wszyscy pracodawcy.

PRACODAWCA to jednostka organizacyjna, chociażby nie posiadała osobowości prawnej, a także osoba fizyczna, jeżeli zatrudnia co najmniej jednego pracownika. Nie jest pracodawcą osoba prowadząca działalność gospodarczą niezatrudniająca żadnego pracownika.

Nie ma znaczenia, na jaki rodzaj umowy o pracę zatrudnieni są pracownicy korzystający z kształcenia wspieranego środkami KFS, a także, czy jest to praca na pełen czy część etatu. Ponadto – pracodawca jako osoba pracująca może skorzystać z kształcenia ustawicznego finansowanego przez KFS na takich samych zasadach jak jego pracownicy.

PUP będzie rozpatrywać wnioski pracodawców zgodnie z kolejnością ich wpływu i w terminie 30 dni od dnia złożenia wniosku informować pracodawcę o sposobie jego rozpatrzenia.

W ramach KFS możliwe jest sfinansowanie:

  • Do 80% kosztów kształcenia ustawicznego, nie więcej jednak niż do wysokości 300% przeciętnego wynagrodzenia w danym roku na jednego uczestnika,
  • Do 100% kosztów kształcenia ustawicznego – jeśli wnioskodawca należy do grupy mikroprzedsiębiorców, nie więcej jednak niż do wysokości 300% przeciętnego wynagrodzenia w danym roku na jednego uczestnika (mikroprzedsiębiorca to przedsiębiorca, który zatrudnia mniej niż 10 pracowników).

Zobacz naszą propozycję!

Wakacyjne szkolenia tańsze nawet o 40%!

Nie trać czasu latem! Opalenizna schodzi po kilku tygodniach - wiedza i nowe umiejętności procentują całe życie, dlatego już dziś skorzystaj z Wakacyjnej promocji szkoleniowej Exbis.

 

Osoby, które wezmą udział w szkoleniach organizowanych między 1 lipca a 31 sierpnia mogą skorzystać z 10% rabatu cenowego.

 

W przypadku zgłoszenia przez jedną firmę na ten sam termin szkolenia większej liczby osób obowiązują rabaty: dla drugiej osoby 20%, dla trzeciej osoby 30% oraz dla czwartej i każdej następnej osoby rabat 40%.

 

Kalendarz szkoleń sprawdź tutaj.

Partner Zarządzający Exbis w Radzie Wydawniczej międzynarodowego czasopisma

Prof. dr hab. Marek Szopa – Partner Zarządzający Exbis - został zaproszony do Rady Wydawniczej (Editorial Review Board) czasopisma “Independent Journal of Management and Production”.

IJM&P jest wydawanym w Brazylii międzynarodowym czasopismem poświęconym zagadnieniom administracji i inżynierii produkcji. Prezentuje także najnowsze wyniki badań z pogranicza ekonomii oraz dziedzin ścisłych i technologii informatycznych. Jedną z wartości IJM&P jest budowanie międzynarodowych relacji pomiędzy członkami różnych organizacji zajmujących się badaniami oraz edukacją w zakresie zarządzania i organizacji pracy. Więcej o czasopiśmie przeczytają Państwo na stronie  www.ijmp.jor.br

Wygrać w negocjacjach czyli sztuka ustępowania

Nasz specjalista prof. Marek Szopa został poproszony o napisanie artykułu na temat negocjacji do Proseed - specjalistycznego miesięcznika dla biznesu. Artykuł, który ukazał się w numerze 34, opisuje strategię szachową - rozwijaną przez nas od wielu lat metodę przygotowania i prowadzenia wielowątkowych negocjacji.  Metoda ta była jedną z głównych składowych szkoleń prowadzonych dla Ministerstwa Gospodarki w ramach przygotowań do negocjacji akcesyjnych Polski do UE. Pierwsza część artykułu opisuje metodę i główne zasady strategii szachowej, w drugiej części można przeanalizować praktyczny case study – negocjacje firmy z operatorem komórkowym.

Zobacz pełny tekst artykułu.

„Liderzy doskonałości” – projekt szkoleniowo-coachingowy w Hucie Miedzi KGHM

Przez ponad rok potrwa w Głogowie nasz nowy kilkufazowy projekt rozwojowy dla KGHM: szkolimy i coachujemy specjalistów z Huty Miedzi w zakresie wdrażania nowoczesnych metod zarzadzania organizacją. Projekt rozpoczyna się intensywnym cyklem szkoleń z zakresu m.in. umiejętności przywódczych, wywierania wpływu, kreatywności, komunikacji, analizy finansowej czy leanmanagementu.  W hucie liderzy pracować będą z kilkuosobowymi zespołami, kolejny etap polega więc na realizacji serii warsztatów coachingu zespołowego oraz rozbudowanym programie coachingów indywidualnych.  Coachingi, prowadzone przez naszych najlepszych akredytowanych coachów  już przynoszą znakomite wyniki, obecnie wchodzimy w kolejną fazę, warsztaty z zakresu adaptacji do zmian dla mistrzów produkcyjnych. 

Projekt szkoleniowy dla Tauron Obsługa Klienta

Zima i wiosna upłynęły m.in. na realizacji serii dwudniowych warsztatów dla kilkuset pracowników pionu Obsługi Klienta Tauron z południowych regionów kraju. Szkolenie „Komunikacja i współpraca” obok funkcji integracyjnych, ważnych po fuzji jaką niedawno przeprowadzał koncern, miało na celu przegląd praktyk i funkcjonalności procedur, transmisje wiedzy oraz

Sukces nowego warsztatu „Siedem inteligencji” wg Howarda Gardnera

Teoria inteligencji wielorakich harvardzkiego psychologa i antropologa, która zrewolucjonizowała m.in. sposób przyspieszonego uczenia się z znakomitym skutkiem została zaimplementowana do naszych warsztatów rozwojowych w zakresie wielu umiejętności miękkich.  Wykorzystując doświadczenia z cieszącego się dużym powodzeniem eventu artystycznego

Projekt „Skuteczne Przywództwo” w KGHM

W grudniu 2013 roku zakończyliśmy blisko roczną realizację projektu „Skuteczne Przywództwo” dla kadry menedżerskiej KGHM Polska Miedź. Trzystu menedżerów wszystkich szczebli uczestniczyło w precyzyjnie dostosowanych do ich potrzeb ścieżkach szkoleniowych obejmujących najważniejsze zagadnienia zarządzania i organizacji pracy. Ostatnim elementem projektu była

Exbis działa już XX lat. Świętowaliśmy w Wiśle.

Zaczęło się w 1992 roku, dzisiaj jesteśmy jedną z najbardziej … dojrzałych firm szkoleniowych w kraju. Było więc co wspominać. Dwadzieścia kilka osób związanych z firmą przez dwa dni sięgało pamięcią do wydarzeń, które często miały decydujący wpływ na ich wybory zawodowe. Nasi goście okazali się przy tym świetnymi aktorami, nakręciliśmy zabawny filmik o naszej działalności,

Lipcowe warsztaty poświęcone tematyce partnerstwa publiczno-prywatnego

W lipcu w siedziby naszej firmy odbyły się warsztaty poświęcone tematyce partnerstwa publiczno- prywatnego. Warsztaty zorganizowaliśmy przy współpracy z EUROIUS Kancelarią Radcy Prawnego Przemysława Magaczewskiego i firmą PPP Portal.pl. Uczestnicy reprezentowali jednostki samorządu terytorialnego, podmioty komunalne, które realizują zadania publiczne oraz firmy

Akademia umiejętności

Exbis został zaproszony do merytorycznego wsparcia organizowanej przez ING Bank Śląski Akademii Umiejętności - dwudniowego spotkania kadry menedżerskiej, którego celem jest doskonalenie umiejętności oraz wymiana najlepszych praktyk

Synergia w Kongsbergu

W ciągu dwóch marcowych dni kadra specjalistów firmy Kongsberg uczestniczyła w warsztatach integracyjnych "2 + 2 > 4". Wzór synergii stanowiący nazwę spotkania znakomicie materializował się w efektach pracy sześćdziesięciu uczestników działających w ciągle zmieniających się zespołach. Kilkanaście zadań logicznych, decyzyjnych i ruchowych wymagało koordynacji,

Współpraca z Credit Agricole …

Przygotowywana od dłuższego czasu współpraca z Lukas Bankiem zaowocowała rozpoczęciem szkoleń dla … Credit Agricole! Exbis przygotował zestaw niestandardowych tematów szkoleniowych z zakresu umiejętności miękkich. Po wstępnych samplingach pierwszy realizowane szkolenie to "Inicjowanie otwartych dyskusji". Szkolenia prowadzą nowi,

Nowy projekt dla BZ WBK …

Kończymy prace nad przygotowaniem dużego projektu szkoleniowego dla BZ WBK. Wraz z ekspertami z Banku przygotowaliśmy innowacyjne szkolenia doskonalące umiejętności organizacyjne, marketingowe i sprzedażowe pracowników działających podczas eventów i akcji promocyjnych poza oddziałami. W pierwszej edycji szkoleń przeprowadzimy do końca roku dwadzieścia

ZUS. Drugi stopień szkoleń menedżerskich …

Dokładnie rok po pierwszej edycji treningu menedżerskiego dla wyższej i średniej kadry zarządzającej ZUS rozpoczęliśmy realizację zaawansowanych warsztatów zarządzania zespołami. W obecnej edycji koncentrujemy się na umiejętnościach delegowania i motywowania pracowników.

Nowy Klient: Kongsberg Automotive

Rozpoczynamy współpracę z jednym z największych dostawców części samochodowych dla renomowanych marek. Skandynawski koncern Kongsberg Automotive działa w ponad dwudziestu krajach słynąc z jakości swoich produktów. Exbis przeprowadził pogłębione warsztaty menedżerskie dla najwyższej kadry zarządzającej w Polsce, ma też za sobą warsztaty

Nowe biuro

Od 1 sierpnia biura Grupy EXBIS mieszczą się w nowej siedzibie na ulicy Słonimskiego 2/1. Oprócz pomieszczeń administracyjnych dysponujemy wygodną salą konferencyjną i przestronnym pomieszczeniem seminaryjnym. Kursy otwarte będą obecnie organizowane w tym właśnie miejscu. EXBIS zajmuje parter eleganckiej willi w stylu modernistycznym z końca lat trzydziestych.

Teraz Grupa EXBIS

Powstanie w kwietniu 2011 Grupy EXBIS skupiającej kilka wyspecjalizowanych firm związane jest z zwiększeniem obecności na rynku w zakresie dotychczasowych oraz nowych usług: działalność szkoleniowa rozwijana jest w ramach Grupy przez firmę EXBIS - Eksperci Biznesmenom, przedsięwzięcia eventowe prowadzone są przez Iventi Exbis, działalność doradczą oraz certyfikowane

Instytut Negocjacji

Z inicjatywy Andrzeja Szastoka - Prezesa Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu i właścicieli Exbisu trwają intensywne prace nad powołaniem Instytutu Negocjacji – elitarnej szkoły uczącej w ramach dwusemestralnego kursu umiejętności negocjowania na najwyższym poziomie. Zaproszenie do Rady Programowej Instytutu przyjęli wybitni polscy i zagraniczni naukowcy

Warsztaty „Profil Wartości Motywacyjnych”

Kilkunastu trenerów krakowskiej firmy Nowe Motywacje wzięło udział w warsztatach przygotowujących do wykorzystania naszego innowacyjnego narzędzia "Profil Wartości" pozwalającego badać wartości motywacyjne na trzech poziomach: indywidualnym, zespołowym i organizacyjnym. Zastosowanie tego instrumentu diagnostycznego daje znakomite efekty w

Rozszerzenie współpracy z BZWBK

Dzięki podpisaniu umowy otwartej Exbis stał się stałym dostarczycielem szkoleń dla jednego z największych i najnowocześniejszych polskich Banków. Dotychczasowa wieloletnia współpraca przybrała nowe ramy organizacyjne: obecnie dostarczamy szkolenia z zakresu najnowocześniejszych technik menedżerskich, modeli przywództwa i motywowania.

MBA Comarch

Exbis realizuje kompleksowe szkolenia menedżerskie dla Comarchu. W pierwszym półroczu 2011 poprowadzimy dla dwóch grup menedżerów warsztaty obejmujące umiejętności  niezbędne do sprawnego zarządzania nowoczesną firmą. Exbis został zaproszony do przeprowadzenia tego projektu już po raz trzeci. Zajęcia powierzyliśmy renomowanej kadrze łączącej wysoki

Umowa otwarta z PKO BP

Dzięki podpisanej w ubiegłym roku umowie otwartej Exbis stał się jednym z głównych dostawców szkoleń miękkich dla pracowników PKO BP. W tej chwili realizujemy duże projekty dla menedżerów i pracowników przewidzianych na stanowiska zarządcze. Zamierzenia Banku w 2011 roku przewidują w tym zakresie realizację szkoleń z kilkunastu tematów.  Exbis dostarcza