blog

Marketing w branży health & beauty

Eksperckie szkolenie z marketingu w branży health&beauty! Teraz z możliwością dofinansowania kosztów szkolenia aż do 80%. 

Prowadzisz własny salon kosmetyczny, fryzjerski, studio masażu lub inną działalność w obszarze zdrowia i urody? Chcesz dowiedzieć się jak zbudować własną, silną markę w branży health&beauty? W jaki sposób prowadzić działania promocyjne i reklamowe, aby nawet przy ograniczonym budżecie przynosiły wymierne efekty? Jak efektywnie wykorzystać tradycyjne i nowoczesne narzędzia promocji? Czy organiacja pracy i komunikacja z klientami może wpłynąć na Twój sukces?

Przyjdźna szkolenie eksperckie z marketingu w branży health&beauty. Celem szkolenia jest przeprowadzenie uczestników przez proces planowania marketingowego, dostarczenie praktycznej i aktualnej wiedzy z zakresu narzędzi marketingowych tak, by każdy uczestnik zakończył szkolenie z gotowym planem marketingowym swojego biznesu. 

Szkolenie zostanie przeprowadzone przez ekspertów, praktyków z Agencji Marketingowej MOMA. 

Dowiedz się więcej na: https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/uslugi/view?id=97651&preview=1

Skontaktuj się z organizatorem:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48539921496