blog
Slide background

Slide background

Slide background

Slide background

Bezpłatne seminarium „Marketingowe Strategie Rozwoju. Jak rozpoznawać potencjał rynkowy?”

Exbis Eksperci Biznesmenom oraz Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka mają zaszczyt zaprosić na seminarium „Marketingowe Strategie Rozwoju. Jak rozpoznawać potencjał rynkowy?”.

W ramach wydarzenia zapraszamy także na prezentację Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej pt. "Szybkie case study nowoczesnego podejścia do pozyskania informacji o potencjale rynkowym”.
 
Najlepsze firmy zdobywają nowe rynki dla swoich dotychczasowych produktów, a także wprowadzają z powodzeniem nowe produkty.  Managerowie tych firm wiedzą doskonale jak wybrać rynki o największym potencjale oraz jak wiele czynników ma wpływ na sukces. Wiedza i umiejętności tych fachowców pozwalają nie tylko na ciągłe efektywne zwiększanie obrotów, lecz także na ciągłe zdobywanie nowych rynków i nowych kontrahentów.
 
Zapraszamy 3 września 2015 do Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej w Katowicach.
Czas trwania: 9.30.00 – 13.00
Udział w seminarium jest bezpłatny.
 
Więcej informacji znajdą Państwo TUTAJ.
 

Firma szkoleniowa Exbis – Napłoszek, Szopa, Szóstak Sp.J.

Proponujemy Państwu zintegrowane usługi szkoleniowe i doradcze na najwyższym poziomie.  Prowadzimy profesjonalne szkolenia miękkie dla firm i pracowników, szkolenia motywacyjne, szkolenia z komunikacji zespołowej oraz szereg innych szkoleń menadżerskich, dzięki którym zarządzanie zespołem będzie efektywne i przyniesie wymierne korzyści.

Realizujemy cykle szkoleń Exbis MBA - interdyscyplinarne szkolenia dla menagerów wszystkich szczebli. Opracowujemy strategie marketingowe, organizujemy warsztaty facylitacyjne. Nasze kompleksowe usługi skierowane są do firm, które pragną skorzystać z pomocy profesjonalnego zespołu na wszystkich etapach i w każdej dziedzinie rozwoju przedsiębiorstwa.

Zapraszamy do Exbis w Katowicach.

Aktualności EXBIS

Top Young 100
29 listopad 2018

Informujemy, że nasza firma została partnerem w plebiscycie Top Young 100!   Top Young 100 to p [ ... ]

Serdecznie zapraszamy na szkolenie pt: "Seminarium HR Business Partnera" w dniach 28-29.01.2019 r w  [ ... ]

    • kodeks_dobrych_praktyk
    • logo-SUS-2-0-PNG
    • logo_pifs_end_c09