blog
Slide background

Slide background

Slide background

Slide background

Prof. Marek Szopa Przewodniczącym Śląskiej Grupy Regionalnej PIFS

Prof. Marek Szopa - Partner zarządzający Exbis - został wybrany na stanowisko Przewodniczącego Śląskiej Grupy Regionalnej Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.

PIFS to organizacja, której misją jest działanie na rzecz ciągłego rozwoju kompetencji i kształcenia się przez całe życie poprzez rozwój rynku szkoleniowego. Izba nie tylko integruje środowisko firm szkoleniowych (około 300 członków), ale także na stałe współpracuje z z najważniejszymi ministerstwami, ich agendami (np. PARP) i instytucjami samorządowymi biorąc czynny udział we wszelkiego rodzaju konsultacjach i pracach nad sprawami ważkimi dla rynku szkoleń.

Firma szkoleniowa Exbis – Napłoszek, Szopa, Szóstak Sp.J.

Proponujemy Państwu zintegrowane usługi szkoleniowe i doradcze na najwyższym poziomie.  Prowadzimy profesjonalne szkolenia miękkie dla firm i pracowników, szkolenia motywacyjne, szkolenia z komunikacji zespołowej oraz szereg innych szkoleń menadżerskich, dzięki którym zarządzanie zespołem będzie efektywne i przyniesie wymierne korzyści.

Realizujemy cykle szkoleń Exbis MBA - interdyscyplinarne szkolenia dla menagerów wszystkich szczebli. Opracowujemy strategie marketingowe, organizujemy warsztaty facylitacyjne. Nasze kompleksowe usługi skierowane są do firm, które pragną skorzystać z pomocy profesjonalnego zespołu na wszystkich etapach i w każdej dziedzinie rozwoju przedsiębiorstwa.

Zapraszamy do Exbis w Katowicach.

Aktualności EXBIS

Już niedługo nastąpi nowa odsłona naszej strony internetowej. Mamy nadzieję, że będzie bardzi [ ... ]

Czym jest coaching w roli menedżera❓Jak budować partnerstwo w relacji menedżer - pracow [ ... ]

    • kodeks_dobrych_praktyk
    • logo-SUS-2-0-PNG
    • logo_pifs_end_c09