blog

Exbis Lex

 

 

W propozycjach usług Grupy Exbis znajduje się również oferta związana z szeroko pojętą obsługą prawną w zakresie szkoleń i doradztwa dla podmiotów gospodarczych oraz jednostek samorządowych.

Exbis Lex to zespół wybitnych ekspertów łączących praktyczne doświadczenie w dziedzinie różnych dyscyplin prawniczych z umiejętnością przekazywania wiedzy w sposób przystępny dla osób korzystających z rozwiązań prawnych w swojej codziennej działalności. Nasi Klienci spotykają się z problemami związanymi z bieżącą działalnością, w tym kwestiami dotyczącymi organizacji przedsiębiorstwa i jego codziennego funkcjonowania, odpowiedzialnością poszczególnych osób zaangażowanych w prowadzenie firmy, kreowaniem stosunków umownych z kontrahentami i klientami.

Dostarczamy konkretne przykłady zastosowań przepisów w dziedzinie partnerstwa publiczno-prywatnego, prawa pracy, prawa gospodarczego i handlowego, konkurencji, a także prawa sportowego. Uzupełnieniem naszej oferty jest pomoc we wdrażaniu poznanych podczas szkoleń biznesowych zasad i rozwiązań.

Więcej informacji uzyskają Państwo na stronie internetowej Exbis Lex www.lex.exbis.pl