blog

Szkolenia otwarte

Sprzedaż doradczo - konsultacyjna

Celem biznesowym szkolenia jest wzrost kompetencji handlowych prowadzących do wyższej sprzedaży, poprawy marżowości oraz lepszego dopasowania produktów lub usług do klientów.

 

Cel szkolenia edukacyjny:

Celem edukacyjnym szkolenia jest rozwój potencjału osób zajmujących się sprzedażą produktów lub usług w segmentach B2B oraz B2C. Na poziomie edukacyjnym uczestnicy nabędą umiejętności przeprowadzania badania potrzeb klienta, odkrywania potrzeb ukrytych, znajdowania problemów, które w pierwszym kontakcie mogą być niezdiagnozowane. Dzięki praktycznym i sprawdzonym metodą sprzedażowym. Uczestnicy nauczą się jak prezentować rozwiązania korzystne dla klienta, jak radzić sobie z potencjalnymi obiekcjami w taki sposób, aby budować pozytywne i długofalowe relacje.

Termin szkolenia: 30.09.2019-01.10.2019 

 

Pakiet Exbis             1300 zł netto

Pakiet Exbis +         1449 zł netto

Pakiet Exbis MBA    1599 zł netto

 

Coachingowy styl zarządzania w "służbie" roli menedżera - Nowość

Coachingowy styl zarządzania staje się coraz bardziej popularną metodą wspierająca rozwój pracowników, a co za tym idzie efektywniejsze osiąganie celów firmy.

Metoda ta polega na budowaniu relacji partnerskich menedżera i pracownika, co wpływa na motywację i zaangażowanie pracownika. Dzisiaj potrzebujemy mieć możliwość wpływania na otaczającą nas rzeczywistość w życiu prywatnym jak zawodowym i coachingowy styl pomaga nam to osiągnąć. Przez włączanie pracowników w stawianie i realizację celów menedżer może wpływać na budowanie odpowiedzialności pracownika.

Termin szkolenia: 07-08.10.2019    Cena: 1300 PLN

Seminarium HR Business Partnera

Podczas seminarium dowiesz się, jakie zmiany zachodzą w polskich organizacjach w kontekście działów HR oraz jaka jest rola Partnera Biznesowego. Poznasz unikalną metodykę wdrożenia koncepcji HRBP we własnej organizacji. Nauczysz się budować opisy stanowisk pracy w oparciu o kompetencje. Poznasz sposoby budowania profili kompetencyjnych dopasowanych do Twojej pracy, a na koniec pokażemy Ci jak stworzyć własne narzędzia do audytowania umiejętności pracowników takie jak sytuacyjne testy kompetencyjne.

 
Termin szkolenia: 

Marketing dla branży health&beauty

Jak budować markę, prowadzić działania promocyjne i reklamowe w branży zdrowie i uroda; pracując przy tym na niewielkich budżetach. Tradycyjne i nowoczesne narzędzia, które działają, czego należy się wystrzegać. Jak budować markę poprzez organizację pracy i komunikację z klientami.

Terminy szkoleń: 

 Dla kogo:

Właściciele, menadżerowie salonów kosmetycznych, medycyny estetycznej, fryzjerskich; trenerzy personalni, rehabilitanci, dietetycy prowadzący swoją działalność gospodarczą i punkty usługowe.

Pozytywne myślenie

Cel szkolenia:  

Celem szkolenia jest pokazanie uczestnikom czym jest pozytywne myślenie, jakie mamy korzyści z pozytywnego myślenia zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym, oraz zaproszenie uczestników do wypróbowania metod wzbudzania pozytywnego myślenia u siebie i współpracowników.

Termin szkolenia: 

Jak badać kompetencje i motywację kandydatów do pracy

 Właściwie o rekrutacji powiedziano i napisano już prawie wszystko, tylko dlaczego wybranie odpowiedniego kandydata na wakujące stanowisko jest wciąż obarczone takim ryzykiem? Wydaje się, że wystarczy, aby był podobny do poprzednika lub wręcz przeciwnie skrajnie inny, a już będzie dobrze. Tymczasem rzetelnie zbadanie kompetencji tych twardych i tych miękkich to spory wysiłek. Gdy już nabierzemy przekonania, że kompetencyjnie człowiek nam pasuje, okazuje się, że odchodzi po 3 miesiącach. Dlaczego? Bo nie zbadaliśmy jego motywacji do pracy, nie sprawdziliśmy jakie są jego wartości i co jest dla niego ważne w pracy i jak jego wartości wpiszą się w kulturę naszej organizacji.

Na tym szkoleniu będziesz mógł wzbogacić swój warsztat rekrutacyjny, aby uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości.

Terminy szkoleń:  

Trening menadżerski

Zaskakująco często, pracownicy mianowani na stanowiska menedżerskie wpadają w styl przywódczy, który krytykowali, jako podwładni. Przejście do nowej roli rodzi silny stres, a pierwsze kryzysy wzmacniają pokusę skorzystania z … najlepiej znanych wzorców.

Podjęcie zadań menedżerskich to seria transformacji w zakresie kompetencji osobistych i merytorycznych: od specjalisty do wszechstronnego szefa rozgryzającego zróżnicowane modele mentalne i układającego program działania; z wojownika zmobilizowanego do pracy „na swoim odcinku” w dyplomatę  wspierającego różne interesy. Przechodzisz przemianę z pomocnego członka zespołu w realnego przywódcę.  Wkrótce będziesz zaskoczony tym, jak uważnie obserwują cię podwładni. Twoje przeszłe dokonania zapewniły ci awans, na następnym etapie podróży potrzebne będą nowe kompetencje.

Terminy szkoleń:  18-19.11.2019   1300 PLN netto

Młody menadżer - zarządzanie zorientowane na rezultaty (ROM)

Jak być dobrym menedżerem w rzeczywistości pełnej zmian i wielu projektów realizowanych jednocześnie? Struktura firm coraz częściej nie jest hierarchią, ale siecią powiązań. Pracownicy nie wykonują powtarzalnych prac, ale realizują zadania w różnych projektach. Nowoczesny menedżer jest tym lepszy, im bardziej jego pracownicy wykazują się inicjatywą w dbałości o zadowolenie klienta wewnętrznego i zewnętrznego. Nasze szkolenie to praktyczny przewodnik w doskonaleniu nowoczesnego zarządzania.

Terminy szkoleń: 23-24.02.2017 r.

Sztuka negocjacji

W trakcie symulacji uczestnicy zdobędą praktyczne doświadczenie negocjacyjne, bez ponoszenia konsekwencji błędnych decyzji. Poznają techniki i taktyki oraz triki negocjacyjne oraz nabędą umiejętności przeciwdziałania im. Przećwiczą planowanie i prowadzenie kilkuetapowych negocjacji w trakcie rozbudowanych gier negocjacyjnych. Nauczą się wykorzystania odpowiedniej do sytuacji strategii negocjacyjnej.

Termin szkolenia:  21-22.10.2019    1300 zł netto

Motywowanie pozafinansowe czyli jak budować zaangażowanie pracowników

Nawet doświadczeni menedżerowie napotykają dziś na wiele nowych wyzwań w zarządzaniu swoimi podwładnymi. Pracujemy projektowo w zmieniających się zespołach, nasi pracownicy reprezentują różne pokolenia, tempo pracy rośnie, a zaangażowanie ludzi jest coraz ciężej utrzymać. Odpowiedzią na nowe problemy jest nasze autorskie szkolenie, które przybliża zagadnienia z zakresu nowej szkoły motywacji oraz wykorzystywania jej walorów w najbardziej efektywny sposób. Nauczymy Cię dopasowywać narzędzia motywacji do konkretnych osób i sytuacji oraz pokażemy jak stymulować rozwój podwładnych oraz budować w zespole atmosferę sprzyjającą współpracy i podnoszeniu wyników.

Terminy szkoleń:  

Efektywność osobista

Ile razy zdarzyło Ci się zrobić plan, a później go nie zrealizować? Nowe zadania, telefony, współpracownicy, rodzina, spotkania powodują, że ciągle brakuje Ci czasu, a spiętrzenie rzeczy odłożonych na później zaczyna Cię przerażać? Jesteś niewolnikiem kalendarza? Powiedz DOŚĆ! Nadszedł czas na zmianę sposobu Twojego funkcjonowania. Stań na krawędzi i zobacz co dla Ciebie w życiu jest ważne. Zacznij żyć świadomie od nowa: ustal cele, zrób plan, wykorzystaj dobre, a zmień złe nawyki, dokończ niedokończone i miej w końcu więcej czasu dla siebie.

Terminy szkoleń:  14-15.10.2019  1300 PLN netto

Jak prowadzić profesjonalne prezentacje

Warsztat zawierający wszystkie elementy klasycznego kursu sztuki prezentacji plus najnowocześniejsze metody psychologii komunikacji, w tym sterowania percepcją i uwagą oraz oddziaływania na odbiorców. Nasi specjaliści przedstawią Państwu pełny zestaw instrumentów niezbędnych do skutecznej autoprezentacji,  przekazywania informacji i perswazji. W szkoleniu wykorzystujemy uniwersalne doświadczenia charyzmatycznych mówców i mistrzów retoryki możliwe do wykorzystania w każdej wymagającej współczesnej sytuacji prezentacyjnej.

Terminy szkoleń:  

Analiza informacji i intuicja w podejmowaniu decyzji

Szkolenie, którego celem jest doskonalenie umiejętności w zakresie przetwarzania informacji w celu ich oceny, selekcji oraz podejmowania decyzji. Po szkoleniu uczestnicy będą potrafili samodzielnie zdobywać i integrować niezbędne informacje w celu dogłębnego zrozumienia problemu, a także analitycznie przyswajać informacje - interpretować informacje słowne, liczbowe, statystycznych i faktów. Do ważnych umiejętności nauczanych na szkoleniu należy także rozpoznawanie relacji i powiązań pomiędzy składowymi problemu czy sytuacji oraz łączenie koncepcji z różnych dyscyplin z obszarem swojej działalności.

Terminy szkoleń:  9-10.12.2019  1300 PLN netto

 

Komunikacja interpersonalna

Analiza własnych stylów komunikacyjnych w sytuacjach zawodowych. Rozpoznanie barier komunikacyjnych w i ustalenie środków ich minimalizowania. Doskonalenie umiejętności aktywnego słuchania z wykorzystaniem narzędzi „rozmowy niedyrektywnej”.
 
Terminy szkolenia: 13-14.11.2019  1300 PLN netto