blog

Branża budowlana

 

Piotr Koszek, Roca Polska/ ZWS Silesia, Marketing and Business Development Manager

Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani z przebiegu współpracy z firmą EXBIS przy realizacji tematycznej gry strategicznej wspomagającej program „Kopernik: razem w dobrym kierunku”. Gra została świetnie zaplanowana i zorganizowana. Konsultanci EXBISU dopasowali ją do naszych wymagań kontekstowych. Doceniamy ich elastyczność. Opracowali dokładnie każdy szczegół, a wszystko, co w efekcie działo się w plenerze, miało swoje uzasadnienie. Dzięki temu założone cele merytoryczne zostały zrealizowane. Warto podkreślić ogromne zaangażowanie, z jakim trenerzy od początku do końca prowadzili spotkanie porywając za sobą uczestników – grupę prawie 50 osób.

Cieszymy się, że odświeżyliśmy współpracę z EXBISEM i polecamy go jako sprawdzonego oraz solidnego partnera. Na EXBIS zawsze można liczyć!

 

Jerzy Knura, Erbud S.A., Dyrektor ds. Energetyki

Zarówno merytoryczna, jak i praktyczna część szkolenia spotkała się z uznaniem naszych pracowników oraz kierownictwa. (…) W naszej opinii firma Exbis Eksperci biznesmenom – Szopa i Szóstak Sp. J. wyróżnia się rzetelnością i profesjonalizmem, dlatego rekomendujemy ją jako godnego zaufania partnera biznesowego.

 

Ewa Pióro, Cementownia Nowiny S.A. - grupa Dyckerhoff Zement GmbH, dział kadr

Współpracę nawiązaliśmy w przełomowym dla naszej firmy okresie zmian organizacyjnych związanych z wprowadzeniem przedsiębiorstwa w system zarządzania międzynarodowego koncernu. Trenerzy i konsultanci Exbisu przeprowadzając cykl szkoleń dla kadry menedżerskiej okazali się niezwykle pomocni reprezentując najwyższy profesjonalny poziom. EXBIS wyróżnia entuzjazm i kreatywność myślenia, dostosowanie programów do potrzeb konkretnej firmy, a także dbałość o jakość szkolenia.