blog

Zespół

Iwona Napłoszek

Iwona Napłoszek

Od 2018 partner zarządzający spółki.

Doktor nauk technicznych, pracownik dydaktyczny (Uniwersytet Śląski, Wyższa Szkoła Bankowości i Finansów). Pedagog z wykształcenia i zamiłowania. Autorka kompleksowych programów szkoleniowych z zakresu zarządzania i umiejętności osobistych.

Od 2002 roku prowadzi wysoko oceniane warsztaty szkoleniowe  z negocjacji, rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji, efektywności osobistej, obsługi klienta, budowania zespołu. Koordynator dużych projektów szkoleniowych dla ING Bank Śląski, PKO BP S.A., PGE S.A., BZ WBK S.A., PKN Orlen S.A. KGHM, Tauron Polska Energia S.A. Przeprowadziła kilkaset dni szkoleniowych szkoląc kilka tysięcy osób.

Marek Szopa

Marek Szopa

Współzałożyciel firmy, od 1992 partner zarządzający spółki.

Profesor nauk fizycznych, pracownik naukowo dydaktyczny Uniwersytetu Śląskiego. Od wielu lat propaguje oparte na dowodach podejście do rozwoju organizacji i zarządzania. Specjalista w zakresie twórczego myślenia i lateralnych technik rozwiązywania problemów oraz podejmowania decyzji w oparciu o teorię gier. Autor oryginalnych gier symulacyjnych realizowanych w instytucjach gospodarczych. Autor ponad 70 publikacji naukowych, podręczników akademickich z teorii gier i negocjacji oraz artykułów popularnych. Jego doświadczenia to kilkanaście tysięcy godzin usług rozwojowych obejmujących m.in.: prowadzenie szkoleń i konsultacji negocjacyjnych dla: Min. Gospodarki  (przygotowanie do negocjacji akcesyjnych UE), PISM, Szkoły Negocjacji House of Skills, Can Pack, Allianz;

Bożena Cyrol

Prawnik z uprawnieniami sędziego, radca prawnego i adwokata. Wykładowca Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego, Międzynarodowej Szkoły Bankowości i Finansów, Dolnośląskiej Szkoły Bankowej. Uczestniczyła w szkoleniach prawnych i warsztatach pedagogicznych we Francji. Współpracuje z wieloma podmiotami organizującymi szkolenia w zakresie prawa bankowego, weksli, zabezpieczenia wierzytelności i egzekucji: Bank Śląski SA, BPH SA, PBK SA, PKO BP, PEKAO S.A. Teoretyk i praktyk prowadzący własną kancelarię.

Andrzej Szóstak

Andrzej Szóstak

Współzałożyciel firmy, od 1992 partner zarządzający spółki.

Doktor socjologii, kulturoznawca, historyk organizacji, coach rozwoju osobistego i zawodowego, specjalista z zakresu psychologii biznesu. Praktyk zarządzania, kilkanaście lat pracy na stanowiskach menedżerskich (w tym Dyrektor Instytutu Nauk o Kulturze Uniwersytetu Śląskiego).

Wykładowca na studiach trenerskich Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej. Szkolił trenerów wewnętrznych m.in. dla WBK, PKO BP, BZ WBK, ING Bank Śląski, Powszechnego Banku Kredytowego, BPH, Międzynarodowej Szkoły Bankowości i Finansów, ARiMR oraz ZUS.

Anna Łoza-Dzidowska

 Anna Łoza-Dzidowska
Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych. Zawodowo działa na dwóch płaszczyznach - artystycznej i szkoleniowej. Twórcza i otwarta. Patrzy na świat okiem grafika, ale i wnikliwego znawcy ludzkiej psychiki. Specjalizuje się w procesach związanych ze zmianą już istniejącego, lub wykreowaniem zupełnie nowego wizerunku firm. W jej wykonaniu rebranding oznacza nie tylko lifting wizualny, ale również pracę nad zmianą postaw i zachowań ludzi. Posiada doświadczenie menedżerskie.

Od kilkunastu lat - trener specjalizujący się w psychologii biznesu, asertywności, komunikacji interpersonalnej, zarządzania oraz funkcjonowania zespołów pracowniczych.